Автомобільні багажники і рейлінги

<a href=рейлінги" height="409" src="http://www.multibox.com.ua/upload/iblock/1fa/1fad917ef2ea56afa246636c36abab17.jpg" width="545">Практичність або естетика?

Рейлінги - це багажна система, що складається з поздовжніх дуг, утримувачів, кріпильних та ущільнюючих елементів. Виглядають вони, як дві паралельні рейки, розміщені на даху автомобіля. Система проста, але надійна. Ущільнювачі перешкоджають проникненню вологості в місця кріплення, тому не відбувається процес корозії. Самі дуги виготовляються з металу, який зовні покривається порошковою фарбою. Вони служать стільки ж, скільки експлуатується автомобіль.

Рейлінги на дах автомобіля - це одночасно практичний і естетичний елемент тюнінга. З практичної точки зору вони є зручним майданчиком для кріплення багажників для транспортування різноманітних вантажів: велосипедів, лиж, спортивного і туристичного спорядження та іншого. З естетичної сторони рейлінги - це ефектний декоративний елемент, який додає автомобілю виду позашляховика.

Виробники пропонують два види рейлингов: універсальні і модельні (оригінальні). Для будь-якого автомобіля можна підібрати відповідні саме йому. Їх можна просто встановлювати або замінювати у разі потреби. Зробити це можна самостійно, попередньо вивчивши інструкцію, що додається при покупці.

Багажники, які встановлюються на рейлінги

Стаціонарний багажник - це дві поперечки, встановлені на рейлінги в спеціально призначених місцях. Також їх можна прикріпити за дверний отвір автомобіля за допомогою особливих пристосувань. Всі багажники з поперечин мають схожу конструкцію і відрізняються один від іншого матеріалом виготовлення, формою перетину і вартістю. Найчастіше зустрічаються сталеві поперечини прямокутного перерізу. Вони мають відмінну якість і низьку ціну. Набагато дорожче обійдуться алюмінієві поперечки з овальним перетином (аеродинамічні дуги).

При виборі та купівлі багажника на дах автомобіля, слід враховувати цілі використання. Це може бути: перевезення габаритних вантажів, майданчик для установки автомобільного боксу або спеціальних кріплень для велосипедів та лиж. Щодо вантажних боксів, то вони бувають пластиковими і м’якими з жорстким днищем об’ємом від 300-500 літрів. Головна перевага боксів в тому, що упакований вантаж надійно захищений від пошкоджень, бруду і крадіжок.

Для перевезення великих габаритних речей добре підійдуть сталеві або алюмінієві багажні системи з поперечин («кошики»). Вантаж в них закріплюється за допомогою спеціальних ременів. Але існує небезпека крадіжки та пошкодження багажу. Для спортивного спорядження (сноубордів, велосипедів, лиж) можна використовувати різні кріплення, в тому числі і спеціальні магнітні безпосередньо на дах автомобіля. Тому сьогодні питання, як взяти з собою в подорож все необхідне, вирішується просто. Крім цього, оренда автобоксів і багажних систем механічного і магнітного типу кріплення заощадить грошові ресурси.

Источник: “http://zhzh.info/publ/3-1-0-5875”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя